Standartinė ir papildoma baseinų įranga – kas ją sudaro?

BaseinaiKad baseinas džiugintų skaidriu ir švariu vandeniu, būtina profesionali baseinų įranga. Kokybiška įranga užtikrina ir tinkamą baseino funkcionavimą. Bendrąja prasme minėtoji prekių kategorija skirstoma į dvi atskiras grupes – būtinąją ir laisvai pasirenkamą įrangą. Standartinę įrangą sudaro vandens filtras, cirkuliacinis siurblys, įdėtinės detalės ir magistraliniai vamzdynai. Papildoma įranga yra laisvai pasirenkama. Šiuo atveju galima įsigyti modernią šildymo sistemą, drėgmės surinkėjus, apšvietimo prekes, saugumą užtikrinančius turėklus, vandens kaskadas, įvairius aksesuarus ir kitas prekes.

Būtina baseinų įranga

Vienas svarbiausių baseino įrenginių – kokybiškas vandens filtras, kuris padeda rūpintis vandens švara ir skaidrumu. Be to, filtras atsakingas ir už vandens kokybę bei higieną. Tiesa, šiuo atveju neišsiversite ir be tinkamai parinktos baseinų chemijos. Svarbiausia filtro užduotis – sulaikyti kietąsias mikrodaleles, kurios vėliau yra pašalinamos iš filtro. Pagrindinė baseino vandens filtravimo sudedamoji dalis yra cirkuliacinis siurblys, kuris atsakingas už nuolatinį vandens tiekimą į baseino filtrą ir tinkamą vandens cirkuliaciją. Siurbliai parenkami individualiai kiekvienam baseinui, priklausomai nuo jo paskirties, naudojimo dažnumo, eksploatacijos sąlygų ir kitų savybių.

Įdėtines detales sudaro vandens grąžinimo purkštukai, skimeriai, įvairios nuleidimo detalės ir t. t. Modernūs vandens grąžinimo purkštukai atsakingi už filtruoto vandens grąžinimą į baseiną. Skimeriai – tai specializuotos detalės, leidžiančios nuo vandens paviršiaus surinkti įvairius nešvarumus. Paprastai stambūs nešvarumai, pvz., lapai, surenkami specialiame grubaus valymo filtre, o mažesni nešvarumai nukreipiami į filtrą. Skimeriai gali būti gaminami iš nerūdijančio plieno arba plastiko. Panašią funkciją atlieka trapas – vandens nuleidimo detalės, kurios surenka nešvarumus iš baseino dugno.

Svarbiausias magistralinių vamzdynų kriterijus – aukšta kokybė. Rekomenduojame investuoti į brangesnę įrangą, kuri užtikrins patikimą ir ilgaamžį rezultatą. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas – tvirti ir didelį spaudimą atlaikantys PVC vamzdžiai.

Papildoma baseinų įranga

Laisvai pasirenkama baseinų įranga orientuojama į estetikos ir komforto reikalavimus. Vienas dažniausių pirkėjų pasirinkimų – profesionali vandens šildymo sistema. Tiesa, ši gali būti kelių tipų – pasirenkama, įvertinus konkrečias baseino eksploatacijos sąlygas. Dėl konkretaus sprendimo, tinkamiausio jūsų situacijoje, rekomenduojame pasitarti su šios srities pofesionalais. Maksimaliam komfortui užtikrinti rekomenduojame įsigyti modernią apšvietimo įrangą. Povandeninis apšvietimas suteikia daugiau įspūdžio ir žavi savo prabanga. Paprastai šiuo atveju naudojami vienspalviai arba kelių spalvų halogeno žibintai. Dažnas pasirinkimas – povandeninis LED apšvietimas, vertinamas dėl aukštų ekonomiškumo rodiklių. Besidomintiems vandens gydomosiomis savybėmis, rekomenduojama šiuolaikinė hidromasažinė įranga – vandens ir oro purkštukai, modernūs gultai ir kitos vandens masažo sistemos, vis dažniau montuojamos ne tik visuomeniniuose, bet ir privačiuose baseinuose.

Skelbta Produktai Pažymėti: ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.