Spalvoti lęšiai šventėms – originali stiliaus detalė

LęšiaiIšskirtiniai spalvoti lęšiai – puiki galimybė pakeisti įvaizdį ir nustebinti aplinkinius. Tai populiariausias pasirinkimas šventėms ir karnavalui. Tiesa, rinkdamiesi lęšius, turite įvertinti jų skirtumus – vieni lęšiai vos paryškina spalvą, kiti ją visiškai pakeičia. Paryškinantys lęšiai atrodo natūraliau ir paprastai nešiojami siekiant pabrėžti natūralios spalvos intensyvumą, o spalvoti gaminiai – norint visiškai pakeisti akių spalvą. Beje, jei jūsų akys iš prigimties tamsios, spalvą paryškinantys gaminiai negalės užtikrinti pageidaujamų rezultatų.

Kodėl norime keisti akių spalvą?

Akių spalvos pakeitimas – neskausminga ir nepavojinga procedūra, kurią sau gali leisti kiekvienas. Paprastai pirkėjai nori spalvą paryškinti arba pakeisti pabodusį spalvinį toną. Kiti nori, kad akys taptų esmine stiliaus detale ir trauktų aplinkinių žvilgsnius. Treti siekia novatoriško įvaizdžio ir renkasi itin retai sutinkamas akių spalvas, pvz., juodas, baltas, raudonas ar net šviečiančias tamsoje. Svarbu paminėti, kad paryškinančius ir spalvą keičiančius lęšius gali rinktis tiek puikiai matantys, tiek regėjimo problemų turintys pirkėjai. Iš kitos pusės, kai kurie spalvą keičiančių lęšių modeliai pritaikyti tik gerai matantiems klientams, t. y. jie negaminami su dioptrijomis.

Kontaktiniai lęšiai reikalauja higienos ir priežiūros

Jei nusprendėte įsigyti spalvotus kontaktinius lęšius, išlikite racionalūs – nepirkite pirmo pasitaikiusio gaminio. Visų pirma pasikonsultuokite su specialistu ir akių gydytoju, kuris atliks būtinus tyrimus ir patars dėl jums tinkančių lęšių. Be to, tam tikrais atvejais lęšių nešioti negalima, pvz., jei sergate cukriniu diabetu. Primename, kad tiek įprastų, tiek spalvotų lęšių nešiojimas ir priežiūra reikalauja griežtos higienos ir lęšių priežiūros taisyklių laikymosi, t. y. jei perkate mėnesinius lęšius, turėsite įsigyti ir specialų lęšio konteinerį bei skalavimo skystį, kuris atlieka ne tik valymo, bet ir dezinfekcijos funkciją. Kontaktinius lęšius imkite tik švariomis rankomis, niekuomet nesidalinkite lęšiais su draugais (pvz., jei norite išbandyti kitą spalvą, kurią turi pažįstamas), kadangi taip didėja infekcijos rizika.

Ar spalvotus lęšius galima nešioti kasdien?

Daugiau klausimų kyla tuomet, kai nusprendžiama lęšius nešioti kasdien. Šiuo atveju dominuoja spalvą paryškinantys gaminiai. Nors nėra jokių tyrimų, įrodančių, kad tokių lęšių nešiojimas gali pakenkti, vis dėlto specialistai rekomenduoja daryti pertraukas. Be to, reikėtų prisiminti, kad tiek paryškinantys, tiek spalvą keičiantys lęšiai gali pakenkti regėjimo kokybei. Taip yra dėl to, kad išsiplėtęs vyzdys patenka į spalvotą lęšio zoną (nors lęšio viduryje yra permatoma erdvė), todėl keičiasi matomos spalvos. Dėl šios priežasties spalvoti lęšiai nerekomenduojami vairuojant.

Skelbta Produktai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.