Naujų butų pardavimas Vilniuje: ką rinktis jaunai šeimai?

Jei ieškote naujų namų savo šeimai, rekomenduojame pagalvoti apie naujos statybos butus. Naujų butų pardavimas Vilniuje užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą, be to, modernus būstas atitinka šiuolaikinio žmogaus lūkesčius, džiugina jaukia kaimynyste, žaliosiomis zonomis, patogia infrastruktūra. Iš kitos pusės, neturėtumėte skubėti priimti galutinio sprendimo – primename, kad būsto pirkimas yra viena didžiausių gyvenimo investicijų.

Kodėl verta rinktis naujos statybos daugiabučius?

Būstas VilniujePraktika rodo, kad gyvenimas sostinėje reikalauja gana daug išlaidų – nors didmiestyje lengviau surasti gerai apmokamą darbą, pragyvenimas čia taip pat reikalauja didesnių pajamų, pvz., dideli atstumai tarp svarbiausių miesto objektų tampa didesnių kuro išlaidų priežastimi, brangiau kainuoja pramogos, vaikų ugdymas, privačios gydymo paslaugos ir t. t. Kitaip sakant, gyvenant dideliame mieste tenka kryptingai planuoti finansus ir priimti apgalvotus sprendimus. Tai itin svarbu, ieškant nekilnojamojo turto. Žvelgiant į galutinę būsto kainą, akivaizdu, kad finansiškai patrauklesnis pasirinkimas – senos statybos namas. Vis dėlto, nekilnojamojo turto brokeriai ragina neapsigauti ir racionaliai įvertinti visas galimybes. Nors nauji butai kainuoja daugiau, vis dėlto, jie užtikrina aukštesnį komforto lygį, mažesnes šildymo sąnaudas, patogesnį susisiekimą su miestu, didesnę investicinę naudą. Be to, naujos statybos daugiabučius kur kas palankiau vertina bankai, suteikiantys būsto pirkimo paskolas.

Šiuolaikiniai namų projektai individualiems gyventojų poreikiams

Jei turite mažų vaikų arba artimiausiu metu galvojate apie šeimos pagausėjimą, siūlome rinktis būstą, kuriame patogiai jausis visi šeimos nariai. Vienas iš sprendimų – Amber City gyvenamųjų namų kompleksas. Projektas orientuotas į šiuolaikinių žmonių, ieškančių miesto šurmulio ir ramaus poilsio, poreikius. Daugiabučiai pastatyti struktūriškai patogioje didmiesčio vietoje, todėl nesunkiai pasieksite svarbiausius miesto objektus, vaikų darželius, mokyklas ar darbovietę naudodamiesi tiek viešuoju transportu, tiek nuosavu automobiliu. Tuo pačiu naujos statybos daugiabučiai yra išsidėstę apie jaukų vidinį kiemelį, kuriame galėsite pabėgti nuo miesto šurmulio ir mėgautis poilsio zonomis. Čia įrengtos saugios ir lavinančios vaikų žaidimo aikštelės, kiemo baseinas. Namus supa jauki apželdinta aplinka su dviračių ir pasivaikščiojimų takais. Siekiant pasirūpinti gyventojų saugumu, laiptinės įrengtos su rakinamomis sistemomis, visa teritorija stebima vaizdo kameromis. Vairuotojų patogumui – net dviejų aukštų požeminė automobilių aikštelė ir antžeminės statymo vietos.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.