Investicijos į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje

NaujamiestisVis gerėjant nekilnojamojo turto sąlygoms bei pasiūlymams Lietuvoje sulaukiama kuo daugiau užklausų konsultacijoms dėl naujo būsto įsigijimo įvairiems tikslams. Pagrindinė iškylanti mintis žmonėms – tai miesto naudingumas ir funkcionalumas, ar naujas butas Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje jiems būtų palankesnis pirkinys tiek norint pirkti būstą nuomai, tiek ir gyvenimui patiems.

Butai Vilniuje

Išties tikriausiai pats palankiausias sprendimas yra įsigyti butą sostinėje ir čia tikrai niekuomet nepralošite. Šiuo metu nauji laisvi butai parduodami su ypatingais gerais pasiūlymai palankiose vietose, kuriose gamta persipynusi su miestu leidžia neatitrūkus nuo miesto pailsėti po darbų jaukiuose namuose. Sostinės infrastruktūra yra išvystyta išties gerai – daugiausiai laisvų darbo vietų, didesnės galimybės, universitetai, kolegijos ir specialios mokyklos kiekvienais metais pritraukia vis daugiau žmonių. Todėl jei nutarsite gyventi patys, galėsite drąsiai išbandyti jėgas naujuose darbuose su didesnėmis galimybėmis, o jei vis dėlto butą ruošiatės pirkti nuomai, galėsite būti tikri, kad naujas butas Vilniuje gerus nuomininkus, kurie bus pasiryžę už komfortą mokėti atitinkamą kainą, suras akimirksniu.

Butai Kaune

Nors kainos Vilniuje yra ir didesnės, o miesto infrastruktūra platesnė, tačiau Kaunas – laikinoji Lietuvos sostinė – taip pat yra geras pasirinkimas nekilnojamojo turto įsigijimui. Kaune išties nemažai studentų, todėl visus metus turėsite galimybę išnuomoti savo butą jauniems žmonėms galbūt ne už tokią didelę kainą, kai Vilniuje, tačiau vis tiek patrauklią jūsų kišenei. Bet kokiu atveju, Kaunas yra sparčiai besiplečiantis, augantis ir klestintis miestas, kuris pritraukia vis daugiau žmonių savo naujomis darbo vietomis, studijų programomis ar lietuviška nuostabia gamta, todėl Kaunas bus tinkamas pasirinkimas turintiems ribotą išlaidų biudžetą būsto įsigijimui.

Butai pajūryje

Nors tai skamba kaip itin patrauklus ir paklausus pasirinkimas, tačiau nereitai invenstuojantys į nekilnojąmąjį turtą pajūryje gali susidurti su sunkumais. Butai Klaipėdoje nors ir ne taip paprastai, tačiau gali vis tiek garantuoti visų metų paklausą dėl kiekvienais metais atvykstančių studentų, o ypatingai vasaros metu paklausa išauga trumpalaikės nuomos klausimais. Perkant butą Šventojoje ar Palangoje stipriai rizikuojate didžiąją dalį metų susidurti su sunkumais ieškant nuomininkų, nors ir šiltojo sezono metu paklausa bus itin aukšta.

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.