Naudinga informacija apie namo pridavimą

Nesvarbu, ar statomi pramoniniai statiniai, ar gyvenamieji namai, baigus statyti, turi būti suteikiamas energetinio naudingumo sertifikatas, ir tada vyksta namo pridavimas. Kam reikalingas statybų pridavimas? Jis suteikia garantijas, kad statybų eksploatavimas yra saugus, įvertintas ir užtikrintas.

Namo pridavimo paslaugos

StatiniaiKai baigiame statyti pastatą, ant jo keliamas vainikas ir visi džiaugiasi, kad tai jau padaryta. Tačiau nors fizinis darbas ir baigtas, visgi dar taško nededame. Pirma pramoniniai pastatai, gyvenamieji turi būti priduodami. Tam reikia atlikti keletą tyrimų. Pirmiausiai turi būti pilnai atliekama techninė statinių apžiūra užpildžius žurnalą, kokybės vertinimas. Taip pat reikia padaryti kadastrinius matavimus, geodezines nuotraukas. Atlikti reikia ir vandens tyrimą. Akustinis tyrimas leidžia pasakyti, ar pastatas pralaidus garsui, ir tai vėliau tarnauja mūsų pačių gerovei – niekas nenori gyventi name, kuriame garsas laisvai sklinda iš vieno kambario į kitą. Labai svarbu ir triukšmo matavimai, kurie atliekami ne visai taip kaip akustiniai tyrimai. Taip pat itin svarbus yra ir elektros tinklų pridavimas. Jūs tikrai naudositės elektra, todėl reikia turėti visiškai saugias elektros instaliacijas ne tik ant popieriaus, bet ir realybėje. Siekiant įtvirtinti visų dokumentų teisingumą, turės būti atliktas ir šildymo sistemos pridavimas, o jis jau yra artimas ir pastato energinionaudingumo sertifikavimui. Šis pridavimas labai svarbus ir reikia atitikti nemažai reikalavimų, norint, kad namas būtų priduotas tvarkingai. Yra griežti reikalavimai, kurie numato, kaip turi sklisti šiluma, kiek jos namas turi suvartoti ir kiek išsaugoti. Namas tikrai negali būti kiauras rėtis – šiluma jame turės užsilaikyti ilgiau.

Procesas

Žmonės patys darydami tuos tyrimus gali praleisti ir labai daug laiko, todėl verta visa tai patikėti profesionalams į rankas. Mat jie iškart atlikdami tam tikrus tyrimus matys, kur reikia ką patobulinti, kad pastatas vėliau lengvai praeitų ir inspekcijas. Pavyzdžiui, su savo prietaisais jie atliks termovizinį tyrimą, o šis leis lengvai pamatyti, kur yra praleidžiama šiluma. Iš nuotraukos galima suprasti, kur reikia namą labiau apšiltinti, ką padaryti, kad jame energija ilgiau laikytųsi. Tik vėliau, visa tai sutvarkius, bus priduodamas pastatas. Ne paslaptis, kad daugiausia vargo yra su gyvenamojo tipo pastatais. Kadangi jie turi pasiekti aukščiausią energinio sertifikavimo klasę. Todėl ir namo sandarumas privalo būti labai geras, ir joks vėjelis negali prapūsti pro palangę ar palėpę.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.