Stilingi paltai moterims pagal figūros tipą

PaltaiLietuva yra tokioje klimato zonoje, kad didžiausią metų dienų skaičių yra šlapia, lyja arba sninga, o kartais viskas vienu metu. Todėl jaukūs ir stilingi paltai moterims yra būtinybė ir vienas svarbiausių aprangos dalių. Kaip teisingai turėtų būti renkami moteriski paltai ir puspalciai?

Kriaušė (platesnė apatinė kūno dalis)

Jūs lyg laimės kūdikiai. Šiemet vėl madingi elegantiški, ties talija sujuosiami zieminiai paltai ir rudeniniai paltai moterims. Jų dėka pabrėšite moterišką figūrą. Būtinai rinkitės aksesuarą, kuris patrauktų dėmesį nuo viršutinės dalies. Paltai internetu, šiemet, ant bangos pastelinių spalvų.

Obuolio (didesnė vidurinė kūno dalis)

Šį sezoną madingi kimono kirpimo paltai. Padidinti, šiltų spalvų paltai paslėps atsikišusį pilvuką ir sukurs naują figūrą. Tokio kirpimo paltai turėtų būti derinami su siauresnėmis kelnėmis ir aukštakulniais. Paltai turėtų būti derinami su didelėmis ir griežto stiliaus rankinėmis. Rinkitės vienos spalvos viršutinę ir apatinę dalį.

Smėlio laikrodžio figūra

Trumpesni vilnoniai paltai moterims idealiai tiks jeigu Jūsų klubų ir pečių juosta yra proporcinga. Būtinai rinkitės modelius, kuriuose yra diržiukas, kuriuo galėsite susijuosti ir taip paryškinti išraiškingą figūrą. Madingi paltai moterims internetu turi didelį pasirinkimą laisvai krentančių paltų ir striukių su dirželiu.

Apversto trikampio figūra (platūs pečiai)

Šios figūros tipo savininkėms reiktų rinktis tokias striukes, kuriose nėra akcentuojama viršutinė kūno dalis. Paltai turėtų būti liemenuoti. Jums tiktų ir tiesaus kirpimo siluetai, tačiau ties juosmeniu turėtų būti ryškesnė detalė (užtrauktukai, kišenės).

Stačiakampio

Rinkitės ilgus paltus arba striukes ir venkite iššaukiančių rūbų. Jeigu rinksitės paltą su mini iškirpte, ji turėtų būti – apvalios formos. Taip pat Jums derės ir žavingai atrodys striukės arba paltai su aukšta apykakle, raukiniais, bei visomis kitomis detalėmis, kurios padeda vizualiai praplatinti krūtinės sritį.

Tarp kita ko:

  • Pigus paltai nebūtinai bus nekokybiški. Moteriski paltai internetu garantuoja milžinišką asortimentą ir nebrangias kainas.
  • Paltai internetu, kaip ir kitos prekės, turi šimtaprocentinę prekių grąžinimo garantiją.
  • Pigus paltai gali būti siunčiami tiesiai iš gamintojo.
Skelbta Naujienos Pažymėti: , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.