Originalūs šviestuvai, pagaminti iš netikėčiausių medžiagų

Originalūs šviestuvaiGreičiausiai esate įpratę, kad šviestuvai yra gaminami iš mums gerai žinomų medžiagų, tokių kaip stiklas, plastmasė, metalas ir pan. Vis dėlto, pasitelkus kūrybiškumą bei originalumą, galima panaudoti net ir pačius netikėčiausius daiktus. Jei norite išskirtinio, vienetinio modelio lempos gaubto, pasirauskite po senus, jau nebenaudojamus rakandus. Tai taps puikia galimybe juos panaudoti iš naujo bei paversti modernia, kvapą gniaužiančia interjero detale. Pateikiame keletą nesudėtingų idėjų, kada šviestuvai padės papuošti jūsų namus.

Šviestuvai iš dviračio detalių

Jei namuose turite senų, nebenaudojamų dviračių, dar galite juos prikelti naujam gyvenimui! Tiesa, jie atgims kaip modernūs ir šiuolaikiški šviestuvai. Tereikia fantazijos, kokybiškų klijų ar kitų priemonių, kuriomis pritvirtinsite dviračio detales ir jau po gero pusdienio sulauksite rezultato, kurio tikrai nesitikėjote. Galite rinktis bet kokią patinkančią formą: rutulį, kvadratą, trikampį. O pritaikius LED apšvietimą, vakarėlių metu draugus nustebinsite mirksinčiomis, įvairių formų šviesomis.

Šviestuvai iš skrybėlių

Jei turite senų, nebedėvimų skrybėlių, jokiu būdu jų neišmeskite! Tai taps be galo modernia ir siurelistine idėja, tai šviestuvai. Tereikia jų vidų apklijuoti medžiaga, atsparia šilumai ir įtaisyti lemputes. Patikėkite, tokie šviestuvai patrauks akį visiems jūsų svečiams.

Šviestuvai iš trintuvų

Jei ieškote nebrangaus, tačiau puikiai atrodančio sprendimo lauko apšvietimui, naudokite trintuvus. Taip, tai paprasčiausias virtuvės įrankis, tačiau pro jo skylutes besiskverbianti šviesa suteiks jaukumo ir padės papuošti lauko interjerą.

Šviestuvai iš drabužių pakabų

Nereikalingos, sulūžusios ar tiesiog nepatogios drabužių pakabos gali virsti išskirtiniais, šviesą dalimis išskaidančiais šviestuvais. Pakabų forma leidžia jas perskirti pusiau, klijuoti ir išgauti bet kokį norimą siluetą. Žinoma, efektyviausiai atrodys medinės pakabos, kurios yra tvirtesnės, atsparesnės šilumai bei derės prie bet kokių interjere vyraujančių atspalvių. Dar viena rūšis: šviestuvai iš siūlų: šviestuvus pagaminti itin paprasta: tereikia pripučiamo rutulio, pagaminto iš tvirtos, kokybiškos medžiagos, klijų ir siūlų. Geriausia rinktis kiek storesnius, mezgimui arba nėrimui skirtus siūlus. Na, o tada prasideda tikros kūrybinės dirbtuvės. Kad ir kaip vyniotumėte siūlą, išgausite modernius, šiuo metu be galo populiarius raštus. Tokie šviestuvai puikiai derės miegamajame, valgomajame ar svečių kambaryje.

Skelbta Produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.