Europos sąjungos projektai

ES projektaiŠiuo metu rengiami ir įgyvendinami Europos sąjungos projektai yra labai svarbūs siekiant mažinti socialinius bei ekonominius skirtumus tarp Europos Sąjungos šalių. Lietuvoje rengiantis įgyvendinti pasirinktą projektą galima kreiptis pagalbos į http://www.internationalprojects.lt/ , kurie teikia konsultacijas bei padeda parengti ir įgyvendinti projektus. Jie gali būti įvairūs: mokslo, verslo, žemės ūkio, kultūros.

Europos Sąjungos fondų investicijos teikiamos pagal 2014–2020 metų planą. Gali būti skiriamos lėšos įvairiausiems projektams, pavyzdžiui, regionų ir miestų plėtros, žemės ūkio ir kaimo plėtros, jūrų ir žuvininkystės politikos, humanitarinės pagalbos, mokslinių tyrimų ir inovacijų. Finansavimas labai griežtai administruojamas pagal esamas taisykles. Dažniausiai lėšos skirstomos per penkis fondus: Europos regioninės plėtros fondas, Europos socialinis fondas, Sanglaudos fondas, Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai ir Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondas.

Finansavimo paraiškos pildomos mažųjų įmonių, kurios gali pretenduoti į ES lėšų dotacijas, kurios yra tiesioginė parama ir paskolas bei garantijų formas. Pastarųjų dviejų finansavimas gali būti teikiamas patiems vykdant programą. Paraiškos skirtos ir nevyriausybinių, ir pilietinių visuomenės organizacijų rėmimui. Jos gali gauti finansavimą tik tuo atveju, kai nevykdo pelno siekiančios veiklos. Kita dalis finansavimo tenka jaunimui. Išskiriamos dvi rūšys: jaunimui bei švietimui ir mokymui. Pastaroji parama skirta vidurinį mokslą baigiantiems moksleiviams, siekiant profesinio mokymo kitose šalyse ir studijų programai ERASMUS. Jaunimui skirtas finansavimas skatina pilietinę veiklą, savanorišką darbą ir pan. 2014–2020 metais ES beveik 80 mlrd. eurų skiria mokslininkams. Parama gali pasinaudoti ir ūkininkai bei kaimo įmonės. Beveik trečdalis paramos sumos bus skiriama ekologiškam ūkininkavimui.

Europos sąjungos projektai leidžia pasinaudoti teikiama parama ir gavus lėšų įgyvendinti savo tikslus. Pirmiausia reikia pasidomėti ar jūsų projektas gali būti finansuojamas šiomis lėšomis. Jeigu parama teikiama, tai galima pereit prie sekančio žingsnio. Priklausomai nuo jūsų norimo įgyvendinti projekto reikės susirasti informaciją teikiančią instituciją. Joje surasite skiltį „paskelbti kvietimai“ tai bus kvietimas teikti paraišką. Taip pat sužinosite reikalavimus bei visą reikalingą informaciją. Jums beliks parengti paraišką pagal tuos reikalavimus ir pateikti atsakingai institucijai. Jeigu to negalite atlikti patys, tai kreipkitės į tuos, kurie teikia tokias paslaugas.

Pasirinkę internationalprojects.lt galite neabejoti, kad paslaugos bus suteiktos taip kaip ir priklauso. Čia dirba specialistai, kurie turi ne vienerių metų patirtį bei gali pasigirti įgyvendintais projektais, kurie gavo Europos Sąjungos paramą. Tai puiki galimybė kurti geresnę ateitį.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.