Kaip atpažinti sugedusią mikrobangų krosnelę

Kartais net nepastebime, kad nuolat naudojamai buitinei technikai iš tiesų praverstų serviso aptarnavimas, kad galbūt reikalingas mikrobangų krosnelių remontas. Tik tada, kai buitinė technika išleidžia paskutinį atodūsį, suskubame ieškoti meistrų. Tačiau iš tiesų vertėtų visada reaguoti į buitinės technikos elgseną ir stebėti, ar viskas gerai. Kas išduoda, jog mikrobangų krosnelei galbūt reikalingas remontas?

Keisti garsai

KrosnelėsKaip ir visi prietaisai, mikrobangų krosnelė turi tam tikrą savo įprastą garsyną. Tuos garsus mes paprastai pažįstame ir iš tiesų žinome, kokie jie yra geri, o kokių neturėtume girdėti. Tad jeigu girdime iš mikro bangų krosnelės poškėjimą, švilpimą, neįprastą ūžimą, visų pirma, reikia pažiūrėti, ar nepridėjome į ją kažko, ko ten neturėjo atsidurti. Pavyzdžiui, gal į mikrobangų krosnelę netyčia įdėjome šaukštą arba indą su metaliniais krašteliais, todėl tos vietos dabar tiesiog spirga ir metalas leidžia kibirkštis. Kuo greičiau išjunkite ir pašalinkite iš krosnelės nereikalingus komponentus. Jeigu garsai vis tiek nesiliovė, gali būti, kad kažkas yra sugedę.

Nepakankamai sušyla

Pagrindinis požymis, rodantis, kad kažkas su mikrobangų krosnele negerai, yra tas, kad ji nepakankamai sušildo maistą, kad ir kaip ilgai jūs jį laikytumėte krosnelėje. Arba atvirkščiai – įdedate jį tik trumpam, kelioms sekundėm, o krosnelė kone susprogdina jūsų pietus. Labai svarbu, kad bangos keliautų tinkamai ir atliktų savo darbą, jeigu kažkas negerai, reiškia, reikėtų parodyti mikrobangų krosnelę meistrams, gal bus reikalingas remontas.

Kažkas svyla

Keisti kvapai gali atsirasti ir dėl prastos higienos. Jeigu niekada nevalote mikrobangų krosnelės, tuomet visi joje liekantys maisto likučiai kaskart svyla ir kepa pakartotinai, o to, žinoma, neturėtų būti, tad jums derėtų pasirūpinti ir užtikrinti, kad tokie nutikimai kartotųsi kuo rečiau. Jeigu kažkas svyla, tvarkykite pačią krosnelę. Jeigu blogi kvapai nesiliauna ir viską gerai sutvarkius – gal tai svyla pačios krosnelės dalys, tada tikrai reikėtų kreiptis į meistrus.

Ne visada įsijungia

Kartais, prieš galutinai sugesdama, mikrobangų krosnelė dar rodo tam tikras priešmirtines konvulsijas ir tai įsijungia, tai neįsijungia. Jeigu taip darosi, pažiūrėkite, ar tikrai gerai laidas įkištas į elektros lizdą, ar pats laidas nepažeistas, neperkąstas kokio naminio gyvūno. Jeigu viskas atrodo tvarkinga, gali būti, kad tai tiesiog nemalonus gedimas – vežkite mikrobangų krosnelę diagnostikai ir taisymui. Kartais ši buitinė technika patiria ir mažų kosmetinių gedimų – įskyla stiklas, nulūžta rankenėlė. Jeigu tai nervina, taip pat galima taisyti.

Skelbta Paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Archyvai

Gėlės internetu užsakykite internetu.